Služby prodlužování vlasů

Dohodněte si schůzku na 704 441 411

Prodlužování vlasů

Nabízím prodloužení vlasů těmito metodami: Permanentní metodou Vlasové pásky

Tato metoda je přímo revoluční metodou v prodlužování vlasů. Je velmi oblíbená, protože je šetrná díky technice za studena. Aplikace probíhá jednoduše tak, že se vlasová páska jako sendvič přilepí k vašemu pramenu, jedna zvrchu, jedna zespodu. Velkou výhodou pásek je to, že díky svému plochému tvaru jsou maximálně pohodlné při nošení a také nenápadně. Dokonce i při pohmatu nejsou téměř znát. Spoje jsou však extrémně odolné, garantujeme, že během nošení nepřijdete ani o jeden vlas. Vlasové pásky jsou ideální pro ty klientky, které mají jemné vlasy a jiné spoje by mohly prosvítat. Vlasové pásky máme ve dvou zhotoveních - a to z vlasů středoevropských NanoTape, které jsou vyráběny speciálně za pomocí nanotechnologie. A dále z vlasů východoevropských ProfiTape. I tyto pásky jsou velice spolehlivé, vlasy jsou do pásky zataveny a ještě strojně prošity.

Keratin za studena - Tato metoda prodlužování vlasů je k vlasům velmi šetrná, protože není prováděna za vysokých teplot, ale za pomocí ultrazvukových vln. Ty vydává speciální přístroj ColdFusion. Oproti keratinu za tepla, tak nejsou vlasy zatěžovány horkými kleštěmi a předejde se tak i nechtěnému popálení pokožky. Metoda za studena je o něco rychlejší, přesto zabere 2 - 3 hodiny. Jednodušší je však reaplikace, kdy se nemusí odstřihávat konce a nově přepramínkovat. Pouze se k pramenu přiloží nová keratinová destička a utrazvukem ppřipevní. prodlužování

Keratin za tepla - Jedna z nejběžnějších metod prodloužení vlasů. K aplikaci pramene používáme tepelné aplikační kleště, které roztaví polymer/keratin přímo k vlastnímu vlasovému vláknu a tím vytvoříme spoj o velikosti cca 1 cm. Tato metoda je v tomto oboru stále nejpoužívanější, i když ji moderní techniky jako ExtendMagic nebo vlasové pásky rychle dohánějí. Jedná se o tzv. prodlužování vlasů za tepla. Vlasy, které si vyberete k prodloužení se rozpramínkují a zakončí keratinovými nehtíky.

Vlasové pásk NanoTape a ProfiTape - Vlasové pásky jsou jedna z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodách velmi pohodlné. Za 30 minut budou vaše vlasy hustší, delší, budou se více lesknout a vy získáte zdravé sebevědomí. Vlasové pásky jsou jedna z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodách velmi pohodlné. Za 30 minut budou vaše vlasy hustší, delší, budou se více lesknout a vy získáte zdravé sebevědomí. Vlasové pásky zkrášlují mnohé z vás již třetím rokem a jejich popularita neklesá. Proto jsme celé kategorii vlasových pásek dodali nový „facelift“ a paleta byla rozšířena na 24 odstínů.

ProfiTape® - tyto pásky jsou zhotovené z východevropských vlasů. Na trhu jsou již třetím rokem s tisícemi spokojených zákaznic.
NanoTape® - jsou ze středoevropských vlasů. Vlasy jsou zataveny do silikonové pásky patentovaným způsobem pomocí nano technologie.

Vlasové pásky ProfiTape® i NanoTape® jsou v současné době revoluční, nejšetrnější metodou v prodlužování vlasů, kdy se vlasové pásky jednoduše aplikují pomocí oboustranné lepící pásky přímo k vašim vlastním vlasům. Vlasové pásky jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, tak jak by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů. Bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta. Vlasové pásky se nezkracují, jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 - 8 posunutí s ohledem na výběr kvality vlasů (vaýchodoevropské ProfiTape® nebo středoveropské NanoTape®). Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat právě metodu prodloužení pomocí vlasových pásků je jejich “rychlá a jednoduchá aplikace”. Vlasy budou zahuštěny a prodlouženy za pouhých 30 minut. Ti šikovnější a nejzručnější zvládnou dokonce aplikaci i samy doma s pomocí kamarádky. Vlasové pásky se vyznačují svým nezničitelným spojem a poskytují dlouhodobé nošení cca 2 - 3 měsíce, stejně jako u ostatních trvalých metod např. prodlužování vlasů keratinem apod. Vlasové pásky zajišťují pohodlné nošení, bezbolestnou rychlou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk atd.

Naše služby poskytujeme také u zákazníků doma.

Zavolejte nebo napište na uvedený email své dotazy nebo volejte ohledně domluvení schůzky.